- Xtrike ME

Цена
€4 98 / 9 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-323-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 8
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 77 x 40 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 69 g
ПОДСВЕТКА: RGB
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight with 13 modesProgrammable Driver SoftwareFire Button
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391939024
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-323-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 8
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 77 x 40 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 69 g
ПОДСВЕТКА: RGB
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight with 13 modesProgrammable Driver SoftwareFire Button
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391939024
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-323-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 8
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 77 x 40 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 69 g
ПОДСВЕТКА: RGB
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight with 13 modesProgrammable Driver SoftwareFire Button
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391939024
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-323-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 12800 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 8
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 129 x 77 x 40 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 69 g
ПОДСВЕТКА: RGB
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight with 13 modesProgrammable Driver SoftwareFire Button
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391939024
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| ЦВЯТ | Черна |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| БРОЙ БУТОНИ | 8 |
| РАЗМЕРИ | 129 x 77 x 40 mm |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12800 dpi |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Fire Button |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Programmable Driver Software |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight with 13 modes |
| БРОЙ БУТОНИ | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 129 x 77 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Fire Button |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Programmable Driver Software |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight with 13 modes |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| Тегло | 0.13кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 12800 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.13кг |
Xtrike ME GM-323 Геймърска мишка – 12800 DPI прецизност
Доминирайте в игрите с геймърската мишка Xtrike ME GM-323, оборудвана с ултрапрецизен оптичен сензор с 12800 DPI и персонализируема RGB подсветка. Създадена за състезателна игра, тази кабелна мишка осигурява проследяване без забавяне и ергономична форма за дълги часове интензивно гейминг.
Ключови Предимства
- Високопрецизен сензор – Оптичен сензор с 12800 DPI и регулируеми настройки за точност.
- Персонализируема RGB подсветка – Пълноспектърна RGB подсветка, която да съвпада с вашата конфигурация.
- 6 програмируеми бутона – Задавайте макроси и бързи команди за незабавни действия в играта.
- Ергономичен дизайн – Форма за дясна ръка с текстурирани дръжки за комфорт и контрол.
- Честота на опресняване 1000 Hz – Време за реакция 1 ms за гладко движение без забавяне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна USB |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 12800 |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB подсветка | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Xtrike ME GM-323 Геймърска мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










